Kruszywa drogowe

KOPALNIA DOLOMITU REK

KRUSZYWA DOLOMITOWE – KRUSZYWA DROGOWE

W naszej ofercie sprzedaży posiadamy tanie kruszywa na Śląsku. Znajdują się w niej m.in. kruszywa drogowe i budowlane, jak również kruszywo dolomitowe z przeznaczeniem dla rolnictwa.

Znając jego historię związaną z kopalniami i przemysłem metalurgicznym, Śląsk to idealne miejsce do wydobywania kruszywa. Drogowe, budowlane i rolnicze – to podstawowe zastosowania naszego wapna dolomitowego. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Bezcenne doświadczenie
Doświadczenie zdobyte na przestrzeni ćwierćwiecza przyniosło wiele pomyślnych współpracy i zadowolonych partnerów. To także unikatowa wiedzą, której nie mogą już zyskać znacznie „młodsze” przedsiębiorstwa.
Nowoczesne rozwiązania produkcyjne
To, że powstaliśmy w 1990 roku, nie oznacza, że nie idziemy z duchem czasu. Wręcz przeciwnie – stawiamy na nowoczesne technologie i metody produkcji, które znacznie przyczyniły się do doskonałej jakości naszych wyrobów.

Kopalnia Dolomitu REK

DLACZEGO POWINIENEŚ POSTAWIĆ NA NASZĄ KOPALNIĘ DOLOMITU?

Jakość odwrotnie proporcjonalna do ceny

Nasze wapno dolomitowe jest uważane za jedno z lepszych. Pragniemy, aby każdy miał szansę się o tym przekonać, dlatego postawiliśmy na niskie ceny w naszej kopalni dolomitu z Imielina.

Własna flota samochodowa

Powyższe korzyści to za mało. Realizujemy dostawy samochodami samowyładowczymi: 26- tonowymi oraz 18- tonowymi, co jeszcze bardziej usprawnia cały proces transakcji.

Wychodzimy z założenia że tylko obustronne zadowolenie skutkuje pomyślną transakcją. Z tego względu jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, zapewniając im elastyczną współpracę, inaczej niż inne kopalnie.

Jak już Państwo wiedzą, obok profesjonalnej współpracy priorytet w naszej firmie stanowi możliwie najwyższa jakość wydobywanych kruszyw. Potwierdzona została znakiem CE, a także skontrolowana przez naszych specjalistów. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych wyrobów, zapraszamy do zakładki Kruszywa. Wśród naszych produktów – kruszywa drogowe oraz budowlane.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, zachęcamy do skonsultowania się z naszym biurem w Tychach za pośrednictwem drogi telefonicznej lub mailowej. Z kolei sprzedaż kruszyw odbywa się od poniedziałku do soboty w Kopalni Dolomitu w Imielinie na terenie województwa Śląsk.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

KRUSZYWA DOLOMITOWE OFERTA

KRUSZYWA DOLOMITOWE:

0/31,5
0/63
4/31,5
8/31,5
31,5/63
63/150
piasek podsypkowy 0-2
GRYS: 2,5-8