Galeria

KOPALNIA DOLOMITU REK

GALERIA
TWÓJ PARTNER W GOSPODARCE

Witaj w najlepszej kopalni dolomitu! Tychy to miasto będące siedzibą naszego biura, a Imielin z kolei to miejsce, w którym znajduje się nasza kopalnia.

Działamy na terenie całego Śląska – nieprzerwanie od 25 lat. W tym czasie przeprowadziliśmy szereg zleceń dla przemysłu budowlanego oraz rolniczego. Zapoznaj się z naszą galerią zdjęć prezentujących niektóre czynności, które wykonujemy lub sprzęt jakim dysponujemy.

Kopalnia Dolomitu REK

DLACZEGO POWINIENEŚ POSTAWIĆ NA NASZĄ KOPALNIĘ DOLOMITU?

Jakość odwrotnie proporcjonalna do ceny

  • Nasze wapno dolomitowe jest uważane za jedno z lepszych. Pragniemy, aby każdy miał szansę się o tym przekonać, dlatego postawiliśmy na niskie ceny w naszej kopalni dolomitu z Imielina.

Własna flota samochodowa

  • Powyższe korzyści to za mało. Realizujemy dostawy samochodami samowyładowczymi: 26- tonowymi oraz 18- tonowymi, co jeszcze bardziej usprawnia cały proces transakcji.

Wychodzimy z założenia że tylko obustronne zadowolenie skutkuje pomyślną transakcją. Z tego względu jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, zapewniając im elastyczną współpracę.

Jak już Państwo wiedzą, obok profesjonalnej współpracy priorytet w naszej firmie stanowi możliwie najwyższa jakość wydobywanych kruszyw. Potwierdzona została znakiem CE, a także skontrolowana przez naszych specjalistów. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych wyrobów, zapraszamy do zakładki Kruszywa.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, zachęcamy do skonsultowania się z naszym biurem w Tychach za pośrednictwem drogi telefonicznej lub mailowej. Z kolei sprzedaż kruszyw odbywa się od poniedziałku do soboty w Kopalni Dolomitu w Imielinie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!