KOPALNIA DOLOMITU REK

WAPNO DOLOMITOWE

Kopalnia Dolomitu Rek w Imielinie na terenie województwa Śląsk posiada w sprzedaży wapno nawozowe, dolomitowe WE w cenie 16 zł/t netto (8% VAT). Wapno dolomitowe zawiera CaO i MgO , granulacja – 0,5 mm do 2,0 mm. Stosuje się w rolnictwie i ogrodnictwie . Zawiera właściwości odkwaszające glebę.

W/w wapno nadaje się do stosowania pod wszystkie rośliny uprawne i wszystkie gleby niezależnie od składu mechanicznego. Wnosi do gleby mikroelementy m.in. żelazo, miedź, cynk, magnez, które spełniają ważne funkcje w roślinie np. polepszenie koloru, zwiększenie odporności na wymarzanie. Jest to nawóz ekologiczny.

Wapno nawozowe powinno być dobierane indywidualnie w zależności od pH i rodzaju gleby. Przyjmuje się ok.2-3 tony/ha. Czas rozkładu w/w nawozu wynosi w zależności od gleby od 1,5 do 2 lat.

Bezcenne doświadczenie

Doświadczenie zdobyte na przestrzeni ćwierćwiecza przyniosło wiele pomyślnych współpracy i zadowolonych partnerów. To także unikatowa wiedzą, której nie mogą już zyskać znacznie „młodsze” przedsiębiorstwa.

Nowoczesne rozwiązania produkcyjne

To, że powstaliśmy w 1990 roku, nie oznacza, że nie idziemy z duchem czasu. Wręcz przeciwnie – stawiamy na nowoczesne technologie i metody produkcji, które znacznie przyczyniły się do doskonałej jakości naszych wyrobów.

Kopalnia Dolomitu REK

DLACZEGO POWINIENEŚ POSTAWIĆ NA NASZĄ KOPALNIĘ DOLOMITU?

Jakość odwrotnie proporcjonalna do ceny

  • Nasze wapno dolomitowe jest uważane za jedno z lepszych. Pragniemy, aby każdy miał szansę się o tym przekonać, dlatego postawiliśmy na niskie ceny w naszej kopalni dolomitu z Imielina.

Własna flota samochodowa

  • Powyższe korzyści to za mało. Realizujemy dostawy samochodami samowyładowczymi: 26- tonowymi oraz 18- tonowymi, co jeszcze bardziej usprawnia cały proces transakcji.

Wychodzimy z założenia że tylko obustronne zadowolenie skutkuje pomyślną transakcją. Z tego względu jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, zapewniając im elastyczną współpracę.

Jak już Państwo wiedzą, obok profesjonalnej współpracy priorytet w naszej firmie stanowi możliwie najwyższa jakość wydobywanych kruszyw. Potwierdzona została znakiem CE, a także skontrolowana przez naszych specjalistów. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych wyrobów, zapraszamy do zakładki Kruszywa.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, zachęcamy do skonsultowania się z naszym biurem w Tychach za pośrednictwem drogi telefonicznej lub mailowej. Z kolei sprzedaż kruszyw odbywa się od poniedziałku do soboty w Kopalni Dolomitu w Imielinie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!