KRUSZYWA DOLOMITOWE

KOPALNIA DOLOMITU REK

Zajmujemy się sprzedażą kruszywa na Śląsku. W naszej ofercie znajdują się m.in. kruszywa drogowe i budowlane, jak również kruszywo dolomitowe z przeznaczeniem dla rolnictwa.

Znając jego historię związaną z kopalniami i przemysłem metalurgicznym, województwo śląskie to idealne miejsce do wydobywania kruszywa. Drogowe, budowlane i rolnicze – to podstawowe zastosowania naszego wapna dolomitowego. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Bezcenne doświadczenie

Doświadczenie zdobyte na przestrzeni ćwierćwiecza przyniosło wiele pomyślnych współpracy i zadowolonych partnerów. To także unikatowa wiedzą, której nie mogą już zyskać znacznie „młodsze” przedsiębiorstwa.

Nowoczesne rozwiązania produkcyjne

To, że powstaliśmy w 1990 roku, nie oznacza, że nie idziemy z duchem czasu. Wręcz przeciwnie – stawiamy na nowoczesne technologie i metody produkcji, które znacznie przyczyniły się do doskonałej jakości naszych wyrobów.

DOLOMIT

Kruszywo, które oferujemy, wytwarza się ze skały zwanej po prostu dolomit. To osadowa skała węglanowa zbudowana z minerału o tej samej nazwie (czyli węglanu wapnia i magnezu), jak również z kalcytu (węglanu wapnia), kwarcu, markasytu, pirytu, minerałów ilastych oraz substancji bitumicznej. Powstaje w wyniku przekształcenia skał wapiennych, a ten proces nazywa się dolomityzacją.

Dolomit, prócz w budownictwie i metalurgii, jest wykorzystywany jeszcze np. jako dekoracja, w przemyśle ceramicznym czy w produkcji nawozów mineralnych i materiałów ogniotrwałych. Charakteryzuje się niższą wytrzymałością, dlatego też świetnie nadaje się do wytwarzania niektórych wyrobów betonowych i tynku.

Chcielibyśmy nadmienić, że Kopalnia Dolomitu Rek proponuje tylko wyroby wysokiej jakości. Wszystkie zostały wyprodukowane z myślą o dobru środowiska naturalnego. Jeśli zatem pragną Państwo zaopatrzyć się w świetne i ekologiczne kruszywa budowlane, drogowe i dolomitowe na Śląsku, zachęcamy do przejrzenia naszej szczegółowej oferty.

Zapraszamy zatem do współpracy! Jeśli chcą Państwo zapoznać się z ceną kruszyw drogowych, budowlanych i rolniczych na Śląsku – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Tanie kruszywa na Śląsku? Zapraszamy do nas!

KRUSZYWA DOLOMITOWE OFERTA

KRUSZYWA DOLOMITOWE:

0/31,5

0/63

4/31,5

8/31,5

31,5/63

63/150

piasek podsypkowy 0-2

GRYS: 2,5-8

DEKLARACJE:

Deklaracja Kruszywo dolomitowe 0-31,5

Deklaracja Kruszywo dolomitowe 0-63

Deklaracja Kruszywo dolomitowe 4-31,5

Deklaracja Kruszywo dolomitowe 8-31,5

Deklaracja Kruszywo dolomitowe 31,5-63

Deklaracja Kruszywo dolomitowe 63-150

Deklaracja Piasek naturalny 0-4 mm

Deklaracja wapno dolomitowe